runchlodnia@runchlodnia.com.pl +48 54 412 39 25
Pl En De
Odpowiedzialny biznes
RUN CHŁODNIA to odpowiedzialna firma, która dba o środowisko naturalne, wspiera lokalną społeczność oraz instytucje edukacyjne i sportowe.
Dla naszych pracowników
Zobacz też co robimy dla lokalnej społeczności
bale karnawałowe z dodatkowymi atrakcjami i nagrodami
spotkanie wigilijne i wielkanocne
paczki bożonarodzeniowe i wielkanocne
imprezy integracyjne
upominki z okazji dnia dziecka, spotkania dzieci pracowników z Mikołajem
zawody wędkarskie
darmowa siłownia
pakiet medyczny dofinansowany przez pracodawcę
drużyna piłki nożnej
darmowe posiłki w zakładowej stołówce
kasa zapomogowo-pożyczkowa
darmowe porady prawne
Jeżeli chcesz rozwinąć skrzydła, to świetnie trafiłeś!
Stwarzamy warunki rozwoju
Oto namacalne przykłady:
Iwona

Swoją pracą buduje naszą firmę od wielu lat. Zaczęła od pracy sezonowej. Wyróżniła się potencjałem i zapałem. Została zauważona. Awansowała. Dzięki różnorodności zajęć zdobyła dużą wiedzę i doświadczenie. Zaprowadziło ją to na stanowisko zastępcy dyrektora sprzedaży. Jest to dla nas wielki powód od radości i duma, że Iwona z pełnym zaangażowaniem pracuje z nami od lat. "Kiedy przyszłam tu do pracy, myślałam, że w sezonie zarobię sobie na studia, trochę się przedłużyło - jestem tu od 18 lat:)".

Ania

Pierwszy raz pojawiła się w Chłodni w 2001 roku - chciała zarobić na studia. Zaczynała swoją pracę przy taśmie produkcyjnej, przy sezonowym przerobie wiśni. Praca jej się spodobała, więc po sezonie została w Dziale Produkcji ale już przy mrożonkach.

W niedługim czasie pojawiła się rekrutacja wewnętrzna do Działu Zaopatrzenia, zaaplikowała i udało się! Została samodzielnym referentem ds. ekonomicznych. Ta praca sprawiała Ani wiele radości i satysfakcji, codziennie stawiała nowe wyzwania. Jej praca i potencjał do zarządzania został zauważony i po kilku latach pracy została szefem tego działu. Dziś jest już wiceprezesem zarządu i wie, że nasze zaangażowanie i serce, jakie wkładamy w to, co robimy może zaprowadzić nas, dokąd chcemy. "Jak zaczynałam pracę w RUN Chłodni, myślałam, że to będzie krótka przygoda, tylko praca sezonowa, ale dzięki możliwości rozwoju i zaufaniu, jakim obdarzyli mnie moi szefowie, wiedziałam, że tu właśnie jest moje miejsce!".

Dołącz do nas
Dla społeczności
Zobacz co robimy dla naszych pracowników
źródło: fotograf Wojciech Alabrudziński Polska Press Sp. z o. o.
źródło: fotograf Wojciech Alabrudziński Polska Press Sp. z o. o.
Pomagamy
źródło: fotograf Wojciech Alabrudziński Polska Press Sp. z o. o.

Nasza firma angażuje się w pomoc lokalnej społeczności. Wspieramy różnego rodzaju organizacje i projekty zewnętrzne.

źródło: fotograf Wojciech Alabrudziński Polska Press Sp. z o. o.

Dodatkowo w ramach wsparcia naszych pracowników w trudnych sytuacjach życiowych jest możliwość skorzystania z zapomogi socjalnej.

Staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu otaczającej nas społeczności. Reagujemy na nowo powstałe możliwości i problemy. Wspieramy i działamy w szeroko pojętym zakresie CSR. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest dla nas nieodzownym elementem integracji z otaczającą nas rzeczywistością. Stawiamy na EKO rozwiązania i kwestia poszanowania środowiska naturalnego to jeden z priorytetów naszej firmy. Staramy się rozsądnie wykorzystywać energię. Pomagamy naszym sąsiadom z Ukrainy aby zapewnić im możliwość komfortu samodzielności w nowej sytuacji. Stawiamy na rozwój pasji, hobby i talentów w naszym otoczeniu nie tylko pracowniczym!